Godziny otwarcia

Pizzeria: 

  • poniedziałek - niedziela 1000-2200

Sklep:

  • poniedziałek - sobota
    700-2100
  • niedziela 900 - 2000

Nasze menu

2010 gastronom pomorza karczma kczewoRestauracja powstała w 2004 roku i jest położona tuż za Przodkowem, przy głównej trasie z Kartuz do Gdyni. Jednym z atutów Karczmy jest zgrana, wieloletnia załoga, która nieustannie dba o zadowolenie klientów. W bogatym menu oprócz pizzy i kebabu znajdą Państwo również klasyczne dania obiadowe, zupy, domowe pierogi, desery oraz soki ze świeżo wyciskanych owoców. Karczma jest idealnym miejscem na rodzinny obiad – specjalnie dla najmłodszych gości przygotowano dziecięce menu. Serwujemy wyłącznie dania ze świeżych produktów o najwyższej jakości, a potrawy drobiowe przygotowywane są z mięsa, które pochodzi z ubojni prowadzonej przez właścicieli Karczmy. Nasi goście mogą skorzystać z sieci WiFi, która obejmuje całą restaurację oraz obszernego parkingu.

Serdecznie zapraszamy!

 

{flike lang=pl_PL}

Gdzie jesteśmy?

mapka

Kczewo (kasz.Kczéwò) wieś kaszubska w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie kartuskim, w gminie Przodkowo w sąsiedztwie jeziora Kczewskiego.

 

Kaszuby (kasz. Kaszëbë lub Kaszëbskô) to kraina w północnej Polsce, będąca częścią Pomorza, którą zamieszkują Kaszubi. Kaszuby są uznawane za jeden z najpiękniejszych i najbardziej atrakcyjnych turystycznie regionów Polski - z tego względu często określane są mianem "Szwajcarii Kaszubskiej". Największe bogactwo Kaszub stanowią lasy oraz jeziora. Na czele stoi kompleks Jezior Wdzydzkich tzw. "Kaszubskie Morze". Malowniczo przeplatające się lasy, pola, łąki i jeziora, urozmaicona rzeźba terenu, urocze doliny rzeczne, czyste powietrze, cisza i spokój czynią Kaszuby naprawdę niesamowitym miejscem. 

info: kaszuby.org

Telefony

58 685-19-07   -  sklep
58 355-50-68   -  pizzeria
601-619-758    -  sala bankietowa

Adres

Kczewo 80
83-304 Przodkowo